KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776210
nr 1477 6210
Doroty Ruhne Sempinski. Signerad, daterad 57, stilleben. Olja på duk, 33x54 cm, yttermått inklusive ram: 43x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:39:39
300 kr
350 kr
400 kr